Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Dünyaca Ünlü Markalar Laura’S Boutique’te!İstanbul’un en yeni butiklerinden Laura’S Boutique‘te dünya starlarının markaları var…

İstanbul Beylikdüzü geçtiğimiz Ramazan ayında yeni bir tesettür giyim butiğine kavuştu. Bugüne kadar Türkiye’de bulunmayan markaları getirerek sektöre iddialı bir giriş yapan Laura’s Boutique’te Itang Yunasz ve Dian Pelangi gibi hit isimler var. Üstelik bir yandan butik alışverişinizi yaparken, bir yandan da Laura’s Boutique’in cafe bölümünde minik bir mola verip nefis kahvesinin eşliğinde Instagram fenomeni asyayimben‘in özel tatlarını deneyerek alışverişinizi bir keyfe dönüştürebilirsiniz.


Birbirinden özel abiyeler, alternatif kıyafetler Laura’S Boutique‘de İstanbullular ile buluşuyor. Türkiye’de başka hiçbir mağazada göremeyeceğiniz ürünler bu butikte özenle teşhir ediliyor. %100 ipek kumaşların, özel desenlerin ve işleme detaylarının büyüleyici etkisinde kalmamak imkansız!

Itang Yunasz ve Dian Pelangi gibi dünya markalarının ürünlerine Laura’S Boutique farklı ile sahip olmanın ayrıcalığını hissedin. Bu özel tasarımların eşi ve benzeri başka hiçbir yerde yok! Oldukça iddialı tasarımların bulunduğu butiğin vitrin konsepti de hızla değişiyor.

Özel ve ayrıcalıklı giyimden vazgeçemiyorsanız Laura’S Boutique iddialı tasarımlarıyla sizleri bekliyor.
Laura’s Boutique & Cafe İletişim:
instagram.com/laurasboutiquecafeAdres: Ginza Lavinya Park D:262 Beylikdüzü İstanbul
info@laurasbutik.com
www.laurasbutik.com

Hiç yorum yok :

Yorum Gönder