Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Çanta Tercihlerinizde Aker İmzası


ŞIKLIĞIYLA ÖNE ÇIKAN İŞ KADINLARININ ÇANTA TERCİHİ; AKER

İş kadınlarının şık ve fonksiyonel olma konusunda yaşadıkları stres, Aker çantalarıyla son buluyor. Kadınlara, çantalarda istedikleri genişlikte alanlar sunan ve özgün tasarımlarıyla fark yaratan Aker, iş kadınlarının şıklığını tamamlıyor.

İş kadınları için benzersiz seçenekler sunan Aker çantalar, farklı ebat ve formlardaki modelleriyle her ihtiyaca ve zevke hitap ediyor.  Aker çantalar, çift bölmeli modelleriyle de kullanım kolaylığı sağlıyor. İkili takım, pantolon, elbise ve ceketlerin tamamlayıcısı olarak kullanabileceğiniz Aker çantalar, kendi modanızı yansıtmanızı sağlayacak.


Her ihtiyaca hitap edecek model çeşitliliği Aker çantalarda

Aker kış koleksiyonunda yer alan çantalar, doğanın harikası ipek kumaşların deri kombinleriyle dikkat çekiyor. Lacivert, kırmızı, camel monokrom renkleriyle bir klasik olan Aker çantalar, zengin renk çeşitliliğiyle öne çıkıyor. Aker çantalar, sarmal ve çift renk motifli modellerinin yanı sıra; lacivert ve kahvenin farklı tonlarını içeren kombinasyonlarıyla da fark yaratıyor. Dikdörtgen ve piramit modelleriyle eşyalarınız için geniş bir yer açan Aker çantalar; dore zincirleri ve deri askı seçenekleriyle asaletinizin bir parçası olmaya geliyor.


Aker çantalar ile siz de iş hayatınıza şıklığınızla damganızı vurabilir, stilinizi başarılı bir şekilde yansıtabilirsiniz.  Aker çantaları, seçkin satış noktaları ve Aker Mağazaları’nda bulabilirsiniz.

http://aker.com.tr

Hiç yorum yok :

Yorum Gönder