Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Modanisa'dan Anneler Günü Kampanyası


Annenize en özel hediye kampanyası 

Muhafazakar giyimin Türkiye’deki lider markası Modanisa, Anneler Günü’ne özel büyük bir kampanyaya imza atıyor. Modanisa’dan 100 TL ve üzeri alışveriş yapanlar, ev dekorasyon ürünleri markası olan English Home’dan 100 TL değerinde hediye çeki kazanıyor.


2011 yılında kurulan, bugün 57’den fazla ülkeye sunduğu 30 bin çeşit ürün ve 300’ü aşkın marka ile Türkiye’nin ilk ve dünyanın ise; en büyük muhafazakar giyim alışveriş sitesi olan Modanisa, Anneler Günü’ne özel hazırladığı büyük kampanyayla moda tutkunlarını sevindiriyor.


YURTDIŞINDAKİ MÜŞTERİLERE AYRI KAMPANYA

Şıklığına önem veren hanımların ilk tercihi olan Modanisa’dan 100 TL ve üzeri alışveriş yapanlar, English Home’dan 100 TL değerinde hediye çeki kazanıyor. English Home’dan 250 TL ve üzeri alışverişlerde geçerli olan hediye çeki 10 Haziran 2015 tarihine kadar kullanılabilir.
57 ülkeye satış yapan ve birçok ülkede tesettürlü hanımların tercihi olan Modanisa, yurt dışındaki müşterilerini de unutmadı. Modanisa, 75 Euro ve üzeri alışveriş yapanlara 37 Euro değerindeki Karaca markalı ipek eşarp hediye edecek.


Hiç yorum yok :

Yorum Gönder