Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Valentino 2014 Sonbahar Haute Couture KoleksiyonuParis Moda Haftası‘nda bizim için esen en özel rüzgarlardan birisi deValentino’nun 2014 Sonbahar Haute Couture Koleksiyonu oldu.
Dünya markalarının koleksiyonlarında artık daha muhafazakar modellerin sayısı da gün geçtikçe artırıyor. Valentino koleksiyonunda mercek altına alabileceğimiz modellerin sayısa fazla olması ise oldukça sevindirici.
Valentino koleksiyonuna ilk baktığımızda bir gladyatör ruhunun detayları ile karşı karşıya geliyoruz. Dizlere kadar bağlı gladyatör sandaletleri, tasarımlardaki belleri saran kalın siyah deri şeritler, oversize modellerin salaş duruşu ve etnik desenler bizi tarihin tozlu sayfalarında gezdirdi.
Elbiselerdeki organze üzerine el boyaması desenler ise, dikkat çeken önemli modeller arasında yer aldı. Tasarımlardaki kuşak detayını ise ayrıca sevdiğimizi söyleyebiliriz. Bu detayı bu sezon birçok koleksiyonda göreceğimizi de şimdiden düşünebiliyoruz.
Tek parça oversize görünümün yer aldığı zarif ve asitmetrik dökümlü elbiseler ise bizim favorilerimiz arasına girdi. Valentino 2014 Sonbahar Haute Couture Koleksiyon‘u bizim tahminimizin üzerindeki bir şıklıkla karşımıza çıktı. Sizler de Valentino’nun usta kalemine hayransanız, işte birbirinden şık ve iddialı tasarımlar sizlerle.
Türkan Eraslankılıç

Hiç yorum yok :

Yorum Gönder