Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Clio Koleksiyon Kombinleri


2016 İlkbahar Yaz Koleksiyonu ile birlikte Clio Koleksiyona marka danışmanlığı yapmaktayım. Ölçülü giyimi tercih eden hanımlar gardroplarına, gönül rahatlığıyla Clio Koleksiyonun modellerini ekleyebilirler. Sizlere fikir vermesi için Clio'nun bazı modellerini kombinledim.

"Yeleklerin mottosu nettir. "

Özel bir duruş ve stil bir görüntü için yelek kombinlerini, sizler de denemeye ne dersiniz. Üstelik kumaş pantolonlarınızla tercih edebileceğiniz gibi, kot pantolonlarınızla yeleklerinizi kombinleyebilirsiniz.

Tüm kombinlerimi Youtube Kanalımdan Stil Öneri Eşliğinde İzleyebilirsiniz. Tıklayın..

Saks mavisinin modern ve enerjik duruşunu fazlasıyla sevmekteyim. Bu rengin baskın renk tonunu biraz yumuşatmak ve dağıtmak için, desenli pantolon seçerken, koyu gri stilettoları ayakkabı olarak kullanıyorum.


Clio koleksiyonunda özel günleriniz için muhakkak şık modellerini bulabileceğinizi söyleyebilirim. Işıltıyı seviyor ama abiye giymek istemiyorsanız bu kombinim sizlere göre. Valentino ayakkabı modeli ise kombinin en önemli tamamlayıcısı.Diğer kombinlerimde sizlere fikir verecektir. Clio'nun tüm satış noktalarını buradan görebilirsiniz.

Hiç yorum yok :

Yorum Gönder