Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Pantone 2014 Yılının Rengini Açıkladı “Parlak Orkide Moru”Profesyonel renk standartları tedarikçisi Pantone, fuşya, mor ve pembe tonlarının bir araya gelmesiyle oluşan PANTONE® 18-3224 parlak orkide morunun 2014 senesinin rengi olduğunu açıkladı.

Dünyada birçok sektördeki gelişmeyi, sanat koleksiyonlarını, popüler sanatçıları, teknolojik gelişmeleri ve diğer sosyo-ekonomik koşulları takip ederek belirlenen parlak orkide moru, özgüveni artırırken aynı zamanda neşe verici özelliğe sahip…

“2013 senesinin rengi, büyüme, yenilenme ve varlığın simgesi olan zümrüt yeşiliyken, 2014’ün rengi dikkatleri üzerine çeken ve hayal gücünü ateşleyenparlak orkide moru…Bu göz alıcı rengin hepimizi yenilenmeye, yaratıcılık ve özgünlüğe teşvik edeceğini düşünüyorum” Pantone İdari Yöneticisi Leatrice Eiseman

Modada orkide moru etkileri… Hem erkek hem de kadınlar için kullanılabilen parlak orkide moru, şimdiden podyumları ve moda dünyasını ele geçirmeye başladı. Cilde ışıltı veren ve canlı gösteren orkide morunu yıl içerisinde ilkbahar koleksiyonlarında ve aksesuarlarda da sıklıkla göreceğiz. Kırmızı ile kombine edildiğinde oldukça iddialı bir özellik kazanan orkide moru; lavanta, mor ve pembe tonlarının gölgelemeleri ile karşı konulmaz bir uyum yakalıyor.

2014′ün En Yeni Trendi “Parlak Orkide Moru”

2014’ün en çekici ve en beğenilen rengi “parlak orkide moru” sezonun trendlerinden. Bu cazibeli renk, bayanların hayal gücünü ateşlemekle kalmayarak, pembemsi dünyalarından umut dünyalarına adım atmalarını kolaylaştırıyor.

Sahasında uzman kuruluş Pantone “parlak orkide moru” için özgüveni, neşeyi, etkileyiciliği ve egzotizmi tanımlıyor. Tüm markaları da yakından ilgilendiren renklerin trendinde, bütün kreasyonlar bu renge göre zenginleştirilecek. 2014 koleksiyonlarında bayanların bu renkle ve bu rengin türevleriyle gardıroplarını yenileyeceklerini şimdiden söyleyebiliriz.Orkide moru, en yeni kombinlerle hayalleri süslüyor

Kırmızının ve mavinin ana renklerinden oluşan mor, pembenin ve beyazın yardımıyla da parlak bir orkidenin ışıltısını tüm kıyafetlerde bir değer olarak yansıtıyor. 2014 sezonunda bu rengin revaçta olduğunu söylerken, hanımların orkide moru ile yapacakları kombinleri şimdiden düşünmelerini tavisiye ediyoruz.

Orkide moru ile cazibeli tasarımlar

Takılarda ve aksesuarlarda 2014 yılı içinde çokca göreceğimiz “parlak orkide moru” sezonun parlayan en yeni trendi. Özellikle kış mevsimi ve ilkbahara geçiş döneminde şimdiden bu renge yatırım yapmanızı öneriyoruz. Yaz sezonunda ise daha ışıltı ve pastel tonlardali tasarımlarla bu rengin hakimiyetini göreceğiz. Sizler de bu rengin cazibesine kapılanlardan iseniz sizler için hazırladığımız şık kombinleri ve modelleri inceleyebilirsiniz.

Türkan Eraslankılıç

Hiç yorum yok :

Yorum Gönder