Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Yaz Düğünleri Için İdeal: Tül Etekler

Rengarenk Tül Eteklerle Dört Dörtlük Kombinler

Biz kadınlar oldu olası tülü çok severiz. Uçuşan tüllerle ruhumuzu, aynı ahenk içinde görmek isteriz. Rengarenk tül eteklerle yaz gecelerinde, dört dörtlük kombinler yapmak isteriz. İşte bugün aynı eteğin dört farklı renginde yaptığımız kombinler, sizlerin kendi tül etekli kombinlerinizde ilham kaynağı olacak. Baharın ve yazın en güzel gün ve gecelerinde sizler de tül eteklerle, en şık kombinler yapmaya ne dersiniz.
Tülden stilize edilmiş, birbirinden farklı renklerden oluşan şık etekleri baz alarak estetik ve zarif kombinlerde esas konu, eteğin cazibesini ön plana çıkartmak. Birbirinden naif, güzel, dökümlü tül eteklerle sizler de kendi stilinizde şık kombinler düşünün. Krem, pembe, bebek mavisi ve lacivert renkleri taşıyan bu etekler, renkleri ve modelleri ile gerçekten çok cazibeli.

Krem tül eteğe, neoklasik simli ve motifli yakasız açık mint bir ceket, içine dantelalı beyaz bir gömlek, ipek şal, ayakkabı, çanta ve takılarla biralternatif kombin
Pembe tül eteğe, yine pembenin tonlarından gömlek yada bluz, ipek şal, yine aynı tonlardan çanta ve ayakkabı, bir yüzük ve modern tasarımlı bir bilezik ise size ikinci alternatif kombin…
Buz mavisi tül eteğe, beyaz bluz ve beyaz klasik bir ceket, vintage ipek bir eşarpla dikkat çekebilirsiniz. Bu kombine mavinin farklı tonlarındaki ayakkabı ve çantayı ekleyebiliriz. Takılarımızı da tabiki unutmamak gerek..
Son olarak da, pullu bir lacivert ceket, beyaz bir kroveze gömlek, ceketin puluna gönderme yapan metalik topuklu zarif bir ayakkabı, bununla birlikte de, bordo ipek şal, çanta ve takılarla kendinizi olağanüstü bir kombindebulabilirsiniz. Unutmayalım ki; bir kombinde tül varsa, feminen bir hava vardır. Sizler de feminen şıklıkta zarafetinizi sergileyebilirsiniz.
Türkan Eraslankılıç

Hiç yorum yok :

Yorum Gönder