Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Zayıf Gösteren Stil İpuçları


Dönem dönem fazla kilolarımızdan hepimiz rahatsız oluruz. Diyete bir türlü başlayamadığımız dönemlerde, doğru giyinme yöntemleri ile fazla kilolarımızı kamufle edebiliriz. Bugüne özel hazırladığım, sizi zayıf gösterecek stil ipuçlarıma muhakkak kulak verin. Emin olun yaptığınız her ufak detay, sizi bir beden küçük gösterecektir. Gelin birlikte hepsini okuduktan sonra hemen uygulamaya geçelim.
Dikine çizgilere göz kırpın

Dikine çizgilerin mucizevi etkilerini göz ardı etmeyin. Emin olan kıyafetlerinizde tercih ettiğiniz dikine çizgiler, sizi daha uzun ve zayıf gösterecek. Bu desende ilk akla gelen renkler ise siyah ve beyaz. Bu deseni sadece eteğinizde ya da gömleğinizde kullanmak bile, size daha zayıf bir görüntü sağlayacak.
Desenlerin karmaşası

Desenli iki kıyafetin doğru şekilde kullanılması, görünüşünüzdeki odak noktasını dağıtacağından sizi daha zayıf gösterecektir. Çiçek desenli bir eteğin üzerine, minik puantiyeli bir gömleği düşünebilirsiniz. Renklerin birbiri ile uyumuna dikkat etmek şartıyla tabi.

Yüksel bel pantolonlar

Pantolonların rahatlığını çoğu zaman seviyoruz. Günlük koşuşturmalar sırasında, uzun hırkaların ya da dış giyimlerimizin altına pantolonları tercih ediyoruz. Kilolarınızı saklamak için ise muhakkak yüksek bel pantolonları tercih edin. Bu sayede bel ve göbek bölgenizdeki fazlalıklar saklanacaktır.
Desenlerde canlı renkler

Koyu renklerin, kiloların kamuflesinde önemli bir etken olduğunu hepimiz biliyoruz. Her zaman koyu renklere yönelmek sizin de enerjinizi düşürecektir. Canlı renklerde büyük desenler ise size koyu renklerin etkisini verir. Zayıf görünmek istediğinizde, canlı renklerden ve desenlerden muhakkak faydalanın.
Uzun üstleri tercih edin

Bedeninizle doğru giyinmek her kadının uyması gereken ilk kural. Rahat ve bol formlardaki modeller, ölçülü giyimi tercih eden kadınların kıyafet tercihleri arasında yer almalı. Uzun ve rahat formlardaki hırkalar ya da tunikler tüm fazlalıklarınızı kapatacağından sizi daha zayıf gösterecektir.
Üst gruplarınızı rahat bırakın

Ölçülü giyimi tercih eden tüm kadınlar için etekler kıyafet seçimlerinde ilk sırada yer alır. Kilolarından rahatsız olan kadınlara önerilerimiz, gömlek ya da bluzlarınızı asla eteğinizin içine koymayın. Tam tersine eteğinizin üzerine çıkararak rahat bir görüntü sağlayın.
Renk blokları

Renkler, kıyafetlerimizin ilk denge konusu. Farklı renklerin birbiri ile kombinlenmesinde renk bloklarının mucizevi etkisini hissedin. Özellikle yaz günlerinde renk bloklarının etkin olduğu kıyafetleri kombinlerinizde tercih edebilirsiniz.
Geometrik desenler

Kombinlerimizde desenleri kullanmak istediğimizde aklımıza gelenler arasında çiçekler ilk sırada olur. Kilolu kadınlar için geometrik desenler zayıf bir görünüme etki edecektir. Sizler de geometrik desenleri asla es geçmeyin.
Aksesuarların etkisi

Kombinlerinizin daha trendy görüntüsüne etki edecek en önemli faktör aksesuarlardır. Özellikle büyük ve uzun kolyeler, görüntünüzde odak noktasını dağıtacağından zayıf görünmenizdede etkili olacak.
Türkan Eraslankılıç

Hiç yorum yok :

Yorum Gönder